Tłumaczenia angielskie

W naszym biurze tłumaczeń, które znajduje się w Łodzi, oferujemy naszym klientom szeroki zakres usług związanych z tłumaczeniami dokumentów. Zajmujemy się tłumaczeniem przysięgłym oraz zwykłym. Specjalizujemy się w tłumaczeniach z języka polskiego na angielski, z angielskiego na polski oraz z angielskiego na niemiecki.

Wykwalifikowani tłumacze z naszego biura, zaoferują Państwu tłumaczenia dokumentów gospodarczych oraz zwykłych dokumentów prywatnych i korespondencji. U nas można przetłumaczyć:

  • Korespondencje typu listy prywatne, listy z urzędów, listy do biura podróży, listy z urzędów, maile i tym podobne
  • Dyplomy, CV oraz prace dyplomowe i listy motywacyjne
  • Akty notarialne, akta sądowe, postanowienia, wezwania
  • Dokumenty niezbędne do uzyskania pozwolenia za granicą, dokumenty związane z otwarciem nowej działalności gospodarczej, dokumenty celne, dokumenty rejestracji pojazdów i tym podobne
  • Ulotki, instrukcje obsługi, etykiety
  • Przeprowadzamy również rozmowy telefoniczne i mailowe w języku angielskim w imieniu klienta.

Do tłumaczenia z języka angielskiego, przyjmujemy zarówno dokumenty pisane na komputerze, jak i ręcznie. Nie sprawią nam też problemu starodruki, które mogą być trudne do odczytania. Jeśli dokumenty zawiera nie więcej niż 10 stron, wykonamy jego tłumaczenie w ciągu 24 godzin.

Serdecznie zapraszamy do naszego biura tłumaczeń z Łodzi. Nasz adres to: Wróblewskiego 17a lok. 19, 93-578. Bardzo chętnie przyjmiemy też dokumenty drogą mailową, zatem nie muszą Państwo przyjeżdżać do nas bezpośrednio. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą tłumaczenia przysięgłego lub zwykłego z języka niemieckiego!